Stejný efekt jako fyzické cvičení

Stejný efekt jako fyzické cvičeníPokud máte ve svém nabitém dni jen chvíli času a chcete jej věnovat nějaké aktivitě, která by podpořila vaše zdraví, máte několik možností. Můžete si jít například zaběhat, což bude asi nejčastější volba všech, jelikož nevyžaduje žádné speciální pomůcky a lze provozovat prakticky kdekoliv. Aby bylo cvičení účinné, uvádí se, že by se mělo provozovat asi 30 minut.

Druhou možností, je využít infrasauny. Účinek infrasauny, ve které strávíte námi stanovený čas, tedy něco okolo 30 minut je srovnatelný s během do vzdálenosti asi 10 km. Uběhnout takovou vzdálenost trvá trénovanému jedinci, který se běhání věnuje alespoň 2x týdně 40 minut. Infrasauna a účinky na lidské zdraví jsou tedy opravdu vynikající.

Infrasauny jsou tedy ideální pro ty, kteří nemají čas na pravidelnou sportovní aktivitu. Dále ji ocení lidé, kteří nemohou cvičit. Například pokud trpí zraněním, které se vracejí a ozývají v případě provozování sportovní aktivity.

Infrasauny Kapitán jsou připraveny k okamžitému použití bez nutnosti čekání v kabině, než se zahřeje. Jsou vhodné a použitelné pro velké i malé rodiny, tělocvičny a hotely. Díky používaným technologiím, které jsou velmi efektivní, nebude používání infrasauny nijak zatěžovat váš rozpočet.