Infrasauny

Kvalitní infrasauny od Kapitán interiery

V případě že zvažujete nákup infrasauny, pak jste zde správně. Společnost Kapitán Interiéry, s.r.o. působí na trhu více než 17 let a specializuje se na prodej a montáž infrasaun jen té nejvyšší kvality.

Další službou, kterou Vám přinášíme je bezplatná konzultace při výběru infrasauny. Často není jednoduc...

Kvalitní infrasauny od Kapitán interiery

V případě že zvažujete nákup infrasauny, pak jste zde správně. Společnost Kapitán Interiéry, s.r.o. působí na trhu více než 17 let a specializuje se na prodej a montáž infrasaun jen té nejvyšší kvality.

Další službou, kterou Vám přinášíme je bezplatná konzultace při výběru infrasauny. Často není jednoduché se na trhu zorientovat. Rádi Vám s výběrem poradíme i když se nakonec rozhodne pro produkt z jiného e-shopu. Poskytujeme také dva roky záruku na chyby výrobku.

Výhodou je také velmi častá expedice objednaného zboží. Proti konkurenci jsme schopni expedovat objednanou infrasaunu ještě ten samý den, nejpozději druhý den, pokud je objednávka přijata ve večerních hodinách.

Zobrazit

Infrasauny Počet produktů: 10

Podkategorie

 • Bezbariérová infrasauna

  Bezbariérové infrasauny, řešení pro hendikepované

  Nabízené bezbariérové infrasauny jsou určeny pro zákazníky, kteří jsou upoutáni na invalidním vozíku. Vše je tedy přizpůsobeno tak, aby bylo možné infrasaunu ovládat z invalidního vozíku. Veškeré ovládací prvky jako je regulační panel, rádio a ionizér jsou umístěny níže pro lepší manipulaci. K pohodlí přispívá také dálkové ovládání dodávaného rádia.

  Infrasaunu může využívat jedna osoba upoutaná na invalidní vozík, nebo je možné v několika málo okamžicích upravit interiér sauny tak, aby se dala využít až čtyřmi osobami. Pro více informací a další užitečné rady nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle: 608 981 285.

 • Infrasauny pro jednu...

  Infrasauny určené pro jednu osobu

  Pokud preferujete klid a rádi si dopřáváte relaxaci v podobě infrasauny pěkně v klidu a sami, pak jsou pro vás určeny sauny v této kategorii. Velikostí, která se pohybuje něco okolo jednoho metru na šíři a na délku, jsou určeny tyto infrasauny pro jednu osobu.

  Nelezete zde širokou škálu saun vyrobených z Kanadské jedle nebo z Červeného cedru. O vyhřívání těchto infrasaun se starají opět oba druhy infrazářičů. Je jen na Vás, zda zvolíte infrasaunu, která bude obsahovat karbonové, nebo keramické infrazářiče. Standardním vybavením, které je k dispozici u každého produktu je rádio s MP3 a ionizátor.

 • Infrasauny pro dvě osoby

  Infrasauna je příjemná relaxace i pro dvě osoby

  Pokud trávíte rádi čas ve společnosti svého partnera, nebo jedné blízké osoby a chcete spojit příjemné s užitečným, jsou pro vás infrasauny pro v této kategorii ideální volbou. Mezi nabízenými infrasaunami si určitě vybere každý. Nabízíme široký sortiment, který se skládá z cirka deseti modelů různého provedení a vybavení.

  V této kategorii naleznete kromě klasických infrasaun určených do vnitřních prostorů také speciální infrasaunu, která se hodí i pro umístění na zahradu. Jedná se o venkovní saunu, které má speciálně ošetřený povrch a vnitřní izolaci a je možné ji celoročně provozovat ve venkovním prostředí.

 • Infrasauny pro tři osoby
 • Infrasauny pro tři -...
 • Infrasauny pro čtyři...
 • Příslušenství

  Nabídka příslušenství k infrasaunám

  Každý uživatel infrasauny, nebo finské sauny určitě dobře ví, že saunování není jen samotná sauna. K nezbytnému vybavení patří například teploměr, různé kartáče a mnoho dalšího. V našem sortimentu ale naleznete také další příslušenství, jako jsou samotné části infrasauny. Příkladem může být ionizátor kyslíku, nebo digitální ovládání.

  Ionizátor kyslíku

  Ionizátor kyslíku je nedílnou součástí většiny infrasaun. Slouží k pročištění a zlepšení kvality vzduchu uvnitř infrasauny. Obohacuje vzduch o záporně nabité ionty, které mají velmi pozitivní vliv na lidský organismus a zbavuje vzduch škodlivých a rizikových částí, jako je například prach, kouř a pyl.

 • Venkovní infrasauny
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek